top of page

Pasożyty

Statystyki pokazują, że około 60% światowej populacji jest zarażonych przynajmniej jednym pasożytem w swoim ciele. W większości przypadków organizm ludzki jest gospodarzem wielu pasożytów. WHO w Europie identyfikuje 3 najczęstsze choroby pasożytnicze, takie jak glista ludzka, włosogłówka i tęgoryjce.

 

Objawy
 

Chociaż pasożyty w większości pozostają w ciele bez żadnych oznak ich istnienia, ciało może zacząć wykazywać objawy, gdy jest wzburzone. Chociaż różne pasożyty mają pewne unikalne objawy, istnieje kilka charakterystycznych oznak, które dokładnie wskazują na obecność infekcji.

Dokładna diagnoza infekcji pasożytniczej wymaga znacznej wiedzy specjalistycznej, ponieważ objawy te są często wspólne z innymi formami chorób. Czasami ułatwieniem do diagnozy jest tryb życia: podróże zagraniczne, częste kontakty z dziećmi, praca ze zwierzętami. 

Infekcje robakami pasożytniczymi mogą być przenoszone przez kontakt z glebą zawierającą skażony kał. Oznacza to, że bardziej narażeni są na to ci, którzy pracują lub spędzają czas wolny na świeżym powietrzu. Dzieci są szczególnie podatne, ponieważ mają tendencję do zabawy na dworze, a potem wkładają ręce do ust. Robaki mogą również przedostać się do organizmu poprzez skażoną żywność lub wodę. 

Dorośli:

Dzieci:

toksoplazmoza.jpg

Co powodują w organiźmie pasożyty

Oczyszczanie - tak czy nie?

Organizm

Diagnostyka

Większość infekcji pasożytniczych może pozostawać uśpiona w organizmie przez dłuższy czas, nie powodując żadnego niepokoju u gospodarza. Dlatego brak jakichkolwiek objawów nie jest wiarygodnym testem pozwalającym stwierdzić istnienie pasożytów w organizmie.

Wywiad holistyczny,
klasyczne objawy

Do każdego klienta podchodzę bardzo szczegółowo, analizując każdą informację i badając wszystkie możliwe przyczyny objawów z którymi do mnie przychodzisz:

 • kiedy cierpisz na zaparcia, wzdęcia, zgagę, bóle brzucha

 • próby odchudzania nie przynoszą spodziewanych efektów,

 • w organizmie zatrzymuje się woda,

 • odżywiasz się w niezdrowy sposób,

 • jesteś uzależniony od cukru,

 • masz problemy ze skórą,

 • czujesz zmęczenie, podenerwowanie, nie masz apetytu, często boli cię głowa,

 • masz uporczywe stany zapalne,

 • codziennie masz kontakt ze związkami chemicznymi lub jesteś palaczem

 • mieszkasz blisko fabryk, ośrodków przemysłowych, terenów skażonych.

Badania laboratoryjne
 

Niektóre rodzaje infekcji pasożytniczych można zidentyfikować poprzez obserwację objawów, zwłaszcza jeśli widoczne są larwy. Badania krwi mogą pomóc w zdiagnozowaniu infekcji robakami poprzez ocenę, czy we krwi znajdują się przeciwciała. Wykonanie zdjęcia rentgenowskiego może pomóc w potwierdzeniu niektórych przypadków i pomoże wykazać stopień uszkodzenia tkanek ciała. 

Elektromedycyna, nieswoiste objawy

Testy wykonywane są przy użyciu najczulszych obecnie na rynku urządzeń medycyny kwantowej.

Wysoka czułość urządzeń do 96% prawdopodobieństwa pozwala niezwykle precyzyjne określić przyczyny obciążeń toksynami, dokładne miejsce lub organ obciążony oraz związki przyczynowe między bodźcami, symptomami, przyczynami i niedoborami zaburzającymi równowagę organizmu.

Testy są również w stanie ustalić trendy zdrowotne w twoim organizmie - w skrócie "jeśli nadal nie zmienisz swojego obecnego trybu życia, jesteś na prostej drodze do choroby X Y Z".

 

Metoda jest całkowicie bezpieczna, bezbolesna i doskonale tolerowana.

Nasze Terapie

Image by Joyce McCown

Konsultacja holistyczna i indywidualne dostosowanie protokołów

Przy pierwszym spotkaniu musimy się poznać. Dowiedzieć się więcej o problemie, trybie życia i oczekiwaniach. Konsultacja to:

 • Holistyczny, pogłębiony wywiad odnośnie objawów,

 • przedstawienie zaleceń odnośnie diety  i suplementacji,

 • dostosowanie częstotliwość zabiegów,

 • ocena skuteczności terapii i oczekiwań,

 • omówienie i weryfikacja przeciwskazań,

 • omówienie tzw. zjawiska Herxów

 • czas poświęcony tylko Tobie i odpowiedź na wszystkie Twoje pytania.

więcej

IMG_2023.jpg

Częstotliwości rezonansowe

W gabinecie Ecomedica mamy do zaoferowania wiele aktywnie działających przy oczyszczaniu, bezinwazyjnych i bezbolesnych rozwiązań elektromedycyny i fizyki kwantowej:

Lampa plazmową Rife'a

to najbardziej zaawansowane urządzenie, dzięki któremu za pomocą drgań o odpowiednio dobranej częstotliwości możemy uszkadzać strukturę każdej substancji i wyeliminować ją z organizmu. Terapia może być ukierunkowana także na drenaż limfatyczny, detox całościowy lub ''przemiatanie''.

więcej

Metaterapia 

to technologia kwantowa , która sprawia , że ciało lepiej radzi sobie z wykrytymi problemami, toksynami oraz alergenami znacząco przyśpieszając samoleczenie organizmu. Neutralizuje czynniki przyczynowe zaburzeń organicznych, takich jak: zatkane przewody limfatyczne, stres chroniczny i zaburzenia reakcji OUN. Przyjemna i odprężająca technika wzmacniająca układ odpornościowy organizmu, jest bezpieczna nawet dla dzieci.

więcej

Terapia bioelektryczna TENS

to delikatne prądy aktywują chore komórki, ponownie je pobudzają i ładują. Dzięki temu poprawiają metabolizm tkanek, szybsze usuwanie toksycznych metabolitów i odżywienie układów.

więcej

Detox Jonowa Hydrosauna 

to biokompatybilne, niskie częstotliwości elektryczne tworzą pole jonowe, które oczyszcza i oczyszcza organizm dzięki mocy jonów. Po sesji użytkownik czuje się spokojny, zrelaksowany i skupiony. Nie ma szkodliwych skutków ubocznych, a proces jest bezbolesny, nieinwazyjny i całkowicie bezpieczny. 

więcej

HEALY ®

rewitalizuje i wzmacnia w celu doładowania, detoksykacji i alkalizacji komórek ciała dzięki oryginalnej technologii TimeWaver®. Programy  wspomagają regenerację pola energetycznego organizmu z bioenergetycznych wpływów czynników zanieczyszczających środowisko, toksyn, niezdrowej diety i innych negatywnych warunków.

więcej

Image by Monika Ensenberger

Terapie ziołowe i adsorbenty

Najskuteczniejszą metodą leczenia infekcji pasożytniczych jest stosowanie regularnych leków, które trwają kilka tygodni. Niektóre leki na receptę mają skutki uboczne i nie są w stanie usunąć każdy rodzaj pasożyta.

Preferujemy więc się metody naturalne, które nie stanowią zagrożenia dla  zdrowia, natomiast ich penetracja do narządów i działanie jest bardzo skuteczna. 

Podstawą bezpiecznego i skutecznego oczyszczania organizmu z pasożytów jest dostosowanie ziół i adsorbentów dla każdego indywidualnie. Nie mogą powodują interakcji z innymi lekami, które zażywasz. Dobrać należy również dawkę preparatu i czas jego przyjmowania.

Wszystkie substancje  polecane w naszym gabinecie pochodzą ze sprawdzonego źródła, mają międzynarodowe certyfikaty jakości, a dobór ich opiera się na badaniach naukowych

więcej o suplementacji

Pamiętajmy:

Nie ma uniwersalnych metod, bo każdy z nas jest inny! Rolą odpowiedzialnego terapeuty jest przeprowadzić cię bezpiecznie i pewnie przez czas oczyszczania oraz pilnować na bieżąco postępy terapii.

Kup 

PAKIET DETOX

🌿  terapie na 4 różnych urządzeniach

 • Metaterapia

 • Lampa Rife'a

 • TENS

 • Jonowy Detox 

🌿  razem 40 zabiegów (po 10 sesji)

🌿  ponad 20 godzin oczyszczania i regeneracji

offre spéciale  

avec forfait

prime

Lire la suite

offre spéciale  

avec forfait

prime

Lire la suite

Image by Yoann Boyer

offre spéciale  

avec forfait

prime

Lire la suite

bottom of page