top of page
Różnorodność pigułek

Dobra suplementacja -
niezbędna w dzisiejszych czasach!

Od pojedynczych witamin i minerałów po mieszanki składników odżywczych i ziół, na rynku dostępnych jest wiele suplementów, które zapewniają określone korzyści zdrowotne.

Jednak ze względu na ograniczone regulacje nie zawsze jest jasne, które suplementy są wysokiej jakości, a które są stratą pieniędzy lub nawet potencjalnym niebezpieczństwem.

Ten poradnik zawiera wszystko, co musisz wiedzieć o tym, czym są suplementy oraz jak wybrać bezpieczny i wysokiej jakości produkt.

 

Grzyby witalne

Grzyby witalne, to specjalne odmiany grzybów, głównie z MEDYCYNY CHIŃSKIEJ, które posiadają cenne substancje odżywcze, wzmacniające organy wewnętrzne, dodające siłę i zwiększające odporność organizmu. Grzyby posiadają silne właściwości przeciwnowotworowe, przeciwbakteryjne i przeciwwirusowe.

Tradycyjna Medycyna Chińska.jpg

Wybierz gotowe nalewki YaoMedica lub grzyby witalne MycoMedica - suplementów stworzonych w oparciu o grzyby chińskie. Twórcą MycoMedica jest Milan Schirlo - terapeuta medycyny chińskiej z Czech i specjalista od zastosowania grzybów w chińskim ziołolecznictwie. Z kodem MEDICA05 - RABAT!

więcej

.

.

Suplementy

Marki, które sami byśmy kupili

Swanson, Now Foods, Solgar, Dr.Jacobs, Garden Of Life, Thorne, Formeds, Alliness, Invex, Olimp Labs, Swisspharm

LR, Duo Life (Sunvital), Narum, Magiczny  Ogród (nalewki ziołowe), oleje Wyszyńscy

pobrane.png

Sklep Enaturalnie.pl to szeroki wybór produktów certyfikowanych, które w ponad 90% zostały wyprodukowane metodami ekologicznymi, a do tego wygodna forma transakcji. Wszystkie produkty ekologiczne oferowane są w szerokiej gamie dostępności i w najniższych cenach.


więcej

.

.

bottom of page